St. James’ Church in Antwerp (1939)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Alfred Ost

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Alfredas Ostas buvo belgų dailininkas. 1920 m. jis laimėjo bronzos medalį olimpinių žaidynių dailės varžybose už paveikslą "Futbolininkas" (Joueur de Football). 1920 tapyba buvo įtraukta į olimpiadą (kaip ir architektūra, literatūra, muzika ir skulptūra). Antrojo pasaulinio karo metais Alfredui buvo ypatingai sunkūs laikai, jis netgi stokojo maisto. Mainais už savo religinio pobūdžio darbus, jis gaudavo pagalbą iš jėzuitų kunigų iš Antverpeno Ksaverijaus kolegijos.

Jėzuitai labai vertino jo darbus ir pasiūlė jam piešti sienų piešinius visoje mokykloje. Šiuose piešiniuose buvo atvaizduotas jėzuitų ordino ir kolegijos globėjo Pranciškaus Ksavero gyvenimas. Kadangi dėl karo trūko dažų, autorius piešė su anglimi ir medžio anglies lazdelėmis. Vėliau ant piešinių buvo uždėtas apsauginis sluoksnis, todėl iki šiol jie yra vienas iš mokyklos didžiausių pasididžiavimų.