Susisiekite su mumis!

Email: [email protected]

Telefonais:

Kauno galerija: +37064036888

Vilniaus galerija: +37068700331

Kas yra Giclée spauda?

Giclée (tariama "žiklei" [ˈʒiːkleɪ]) spauda – tai rašalinis spausdinimo būdas ant drobės, popieriaus ar fotopopieriaus, gebantis išgauti aukščiausią įmanomą kokybę. Šiuo būdu spausdinami aukštos rezoliucijos grafikos darbai, meno darbų reprodukcijos, profesionalios nuotraukos ir kiti tik geriausios kokybės reikalaujantys darbai. Reprodukcijos, atspaustos šiuo būdu, atrodo kaip originalas, jų paviršiuje matomi teptuko potepiai, kuriuos norisi paliesti pirštais. Giclée spausdintuvu atspausdinti darbai yra ilgaamžiai, puikiai tinkantys archyviniam saugojimui. Rašaliniai dažai yra nekenksmingi aplinkai, o tinkamai prižiūrimi spaudiniai gali išlikti nepakitę daugelį metų.

Giclée spauda

Kas yra reprodukcija?

Reprodukcija - tai spausdinimo būdu atkurta meno kūrinio kopija. Spausdiname CANON© PRO spausdintuvu - tai yra aukščiausios įmanomos kokybės pigmentinė spauda, žymiai kokybiškesnė negu solventinė spauda. Naudojame meno kūriniams skirtą originalią ir natūralią Canon drobę, kuri užtempiama ant lietuviškos medienos porėmio. Autoriui už jo kūrinių panaudojimą mokamas autorinis honoraras nuo kiekvienos pagamintos reprodukcijos.

Kas yra pigmentinė spauda?

Dažniausiai ant drobės spausdinama dviem būdais - solventiniu ir pigmentiniu. Jie labai skiriasi. Pirmiausia - kokybe ir spalvų ryškumu. Solventinė spauda skirta labiau tentų bei reklamos gamybai, o namie kabinti pigiai atspausdintą fotodrobę gali būti netgi kenksminga sveikatai, nes solvent tipo rašalai palaipsniui išskiria nuodingas medžiagas. Mūsų naudojama pigmentinė spauda bei lakas yra pagaminti vandens pagrindu ir nekenkia nei spausdinančiam, nei aplinkai, nei klientui. Tinkamai paruošta ši spauda yra ilgaamžė ir neblunkanti ir išliekanti ilgus metus nepakitusi - tokios reprodukcijos yra tinkamos archyvavimui.

Kas yra skaitmeninis meno kūrinys?

Kai kurie mūsų galerijoje esantys autoriai kuria ne tapydami dažais, o tą daro kompiuterio pagalba. Tuomet vienintelis būdas tokį kūrinį "materializuoti" yra spauda. Mūsų siūloma spaudos ant drobės forma yra aukščiausios kokybės būdas tą padaryti.

Ar galima sumažinti arba padidinti reprodukciją?

Taip, galima. Mes prekiaujame originalaus dydžio kūrinių kopijomis, bet daugelį jų galima šiek tiek proporcingai didinti arba mažinti. Susisiekite su mumis, jeigu kažkuris konkretus kūrinys domina, bet norėtumėte jo šiek tiek kito dydžio.

Kiek trunka užsakymo įvykdymas?

Kiekviena užsakyta reprodukcija gaminama Jums individualiai. Standartiškai užsakymus įgyvendiname per 5-6 darbo dienas, bet kai kuriais atvejais galima šį procesą šiek tiek pagreitinti. Susisiekite su mumis, jeigu užsakymo įvykdymo terminas yra svarbus.

Turiu savo nuotrauką / kūrinį kurį noriu atsispausdinti aukščiausia kokybe. Ar galima?

Žinoma galima! Spausdiname CANON PRO serijos spausdintuvu ant natūralios drobės arba popieriaus. Mūsų spaudiniai yra aukščiausios kokybės, tinkami archyvavimui. Spauda neblunka 80 metų šviesoje ir 200 metų laikant tamsoje. Maksimalus spaudinio plotis - 1 metras. Maketas turi būti paruoštas 300 dpi raiška (minimali raiška yra 150 dpi) su 5 cm užlaidomis drobei ir 1 cm užlaidomis popieriui. Daugiau informacijos apie muziejinę spaudą rasite www.giclee.lt.

Giclée kokybiška spauda ant drobės

Rėminimo dirbtuvės

Rėminimo dirbtuvės Vilniuje
Užupio g. 19, Vilnius
+37068700332
[email protected]
Rėminimo dirbtuvės Kaune
Vytauto pr. 60, Kaunas
+37065575237
[email protected]

Klientų atsiliepimai