Caricature of a Man with Bushy Hair (1495)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Leonardo da Vinci

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Leonardo da Vinci buvo italų aukštojo renesanso polimatas, plačiai laikomas vienu didžiausių visų laikų dailininkų. „Mona Liza“ yra garsiausias jo darbas ir garsiausias kada nors sukurtas portretas. Paskutinė vakarienė yra labiausiai atkurtas visų laikų religinis paveikslas, o jo piešinys „Vitruvian Man“ taip pat laikomas kultūros ikona. Jis taip pat žinomas dėl savo sąsiuvinių, kuriuose jis piešė brėžinius ir užrašus apie mokslą ir išradimus; jie apima įvairius dalykus, įskaitant anatomiją, kartografiją, tapybą ir paleontologiją. Kolektyviniai Leonardo kūriniai sudaro indėlį į vėlesnes menininkų kartas, konkuruojančius tik su jo amžininku Mikelandželu.