Dog fighting a heron (1667)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Abraham Hondius

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Abraomas Danielszas Hondiusas buvo olandų aukso amžiaus menininkas, labiausiai žinomas dėl gyvūnų atvaizdavimo savo tapyboje. Gimė Roterdame, jame gyveno iki 1659 m., paskui persikėlė į Amsterdamą. Vėliau, 1666 m. persikėlė į Londoną, kur praleido visą likusį gyvenimą.

Tapybos meno Abraomas Hondiusas mokėsi pas Pieterį de Blootą ir Kornelijų Saftleveną. Per visą savo karjeros laikotarpį tapytojas stengėsi sukurti savitą stilių. Labiausiai specializavosi gyvūnų tematikoje: daugiau kaip du trečdaliai jo paveikslų, ofortų ir piešinių yra medžioklės scenos, kovojantys gyvūnai. Jis taip pat tapė peizažus, žanrines ir religines scenas. Tapė ir Londono vaizdus.