On The Coast Of California

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - William Henry Holmes

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

William Henry Holmes, žinomas kaip WH Holmes, buvo amerikiečių tyrinėtojas, antropologas, archeologas, menininkas, mokslinis iliustratorius, kartografas, alpinistas, geologas ir muziejaus kuratorius bei direktorius.

Williamas Henry Holmesas gimė ūkyje netoli Kadiso, Harisono grafystėje, Ohajo valstijoje, Džozefo ir Merės Heberlingų Holmsų šeimoje 1846 m. ​​gruodžio 1 d. Vienas iš jo protėvių buvo kunigas Obadiahas Holmsas, 1638 m. emigravęs į Salemą, Masačusetso valstijoje. Henry Holmesas 1870 m. baigė McNeely mokyklą Hopedale, Ohajo valstijoje, o vėliau mokykloje trumpai dėstė piešimą, tapybą, gamtos istoriją ir geologiją. 1889 m. mokykla jam suteikė garbės AB (menų bakalauro) laipsnį. Vėliau, 1918 m, Holmsas gavo garbės mokslų daktaro laipsnį Džordžo Vašingtono universitete, Vašingtone, už savo darbą ir pasiekimus.