Šviesūs

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Lidija Skačkauskaitė-Kuklienė

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Kūryba man – būties įkvėpimas ir iškvėpimas, būties alsavimas. Gyvenimas, pervertas Visatos. Mano mylimiausia kūrybos tema tai gamtos motyvai. Tik juos savaip perkuriu. Išryškinu tai, ko akys neregi – vidinį žemės alsavimą, metų laikų nuotaikas, žodžiais nenusakomas paslaptis. Dažnai tai yra taip trapu, kad vos juntama.

Keturių skirtingų dailės sričių išsilavinimas (tekstilė, dizainas, kaligrafija, dailės pedagogika), nuolatinis domėjimasis ir mokymasis derinyje su analitiniu ir sisteminiu mąstymu padėjo man įgyti kompetentingos asmenybės statusą. Lyderės savybių ir on line psichologijos studijų dėka susidorojau su sudėtingais gyvenimo iššūkiais. Mano kūrybingumo pagrindas – išvystyta vaizduotė ir stipri intuicija, kuri persipina su nepalaužiamu optimizmu. Gyvenu sveikuoliškai, ilgą laiką užsiiminėjau joga. EFT (Emocinės laisvės technika, Emotional Freedom Technique) metodu padedu žmonėms spręsti psichoemocines problemas, paleisti vaikystės traumas.

Dabartiniai autoriai

Dabartiniai autoriai