Munich Still Life (1882)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - William Michael Harnett

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Williamas Michaelas Harnettas buvo airių kilmės amerikiečių tapytojas, žinomas dėl įprastų objektų trompe-l'œil natiurmortų.

Harnettas gimė Klonakiltyje, Korko grafystėje, Airijoje bulvių bado metu. Netrukus po jo gimimo jo šeima emigravo į Ameriką ir apsigyveno Filadelfijoje. 1868 m. tapęs Jungtinių Valstijų piliečiu, vaikinas užsidirbo pragyvenimui graviruodamas piešinius ant stalo sidabro, taip pat lankė naktinius užsiėmimus Pensilvanijos dailės akademijoje, o vėliau Niujorke, Cooper Union ir Nacionaliniame universitete. Jo pirmasis žinomas aliejinis paveikslas, natiurmortas, datuojamas 1874 m