Still Life (circa 1920)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Marsden Hartley

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Marsdenas Hartley (1877–1943) buvo žymus Amerikos modernizmo tapytojas kartu su savo amžininkais Arthuru Dove'u ir Georgia O'Keeffe. Jis gerai žinomas dėl to, kad naudojo geometrinę abstrakciją, taip pat ryškias spalvas ir linijas. Jo paveiksluose buvo vaizduojami gamtos vaizdai, peizažai, figūros ir natiurmortai. Remiamas Alfredo Stieglitzo, Hartley 1912 m. išvyko į Europą ir didžiąją laiko dalį praleido Vokietijoje, kur susitiko su Gertrude Stein, Wassily Kandinsky ir Franzu Marcu. 1930 m. grįžęs į Ameriką, jis vėl buvo įkvėptas Naujosios Anglijos ir savo paveiksluose pradėjo vaizduoti jos peizažus.