Naked Woman Squats In Tub

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Pierre Bonnard

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Pierre'as Bonnardas (1867-1947) buvo prancūzų postimpresionistinis tapytojas, grafikos kūrėjas ir intimistinio meno judėjimo lyderis. Jis laikomas vienu didžiausių šiuolaikinio meno koloristų. Kartu su kitais jaunais menininkais Monmarte Bonnardas įkūrė grupę, žinomą kaip Les Nabis, išvertus iš arabiško žodžio „pranašas“. Jis buvo žinomas dėl labai intymaus tapybos stiliaus, kuriame vaizduojami draugai sode, aktai, interjerai ir saulės apšviesti kasdienio gyvenimo objektai. Jis pradėjo tapydamas akvarele, kūrė scenas ir giliai susipažindavo su tema, prieš perkeldamas kompoziciją į drobę. Daugelyje jo paveikslų pagrindinė tema buvo jo meilužė Marthe. Ji buvo svarbiausias jo modelis ir dažnai buvo vaizduojama nuoga, o po 30 metų jie pagaliau susituokė.