The Dream

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Henri Rousseau

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Nepaisant to, kad Henri Rousseau (1844–1910) niekada nelankė oficialios meno mokyklos, jis yra plačiai pripažįstamas kaip savamokslis genijus, palikęs ilgalaikį palikimą avangardo judėjimui. Rousseau praktikavo tapybą ir piešimą, laisvalaikiu kopijuodamas meno kūrinius Paryžiaus meno muziejuose. Kadangi jis niekada nesimokė anatomijos ir perspektyvos meno mokykloje, jis sukūrė unikalų meninį stilių, žinomą kaip „naivus“ arba „primityvus“. Jo paveikslai dažnai vaizduojami vaikiškai ar svajingai su ryškiomis spalvomis, dviprasmiškomis erdvėmis, nerealistiniu masteliu. Dauguma jo firminių paveikslų vaizduoja laukinius gyvūnus arba žmonių figūras džiunglėse. Jo meno kūrinių nepriėmė konservatyvūs kritikai, todėl jis tapo Paryžiaus meninio ir literatūrinio avangardo judėjimo nariu, kur jo darbai padarė didelę įtaką kelioms avangardo menininkų ir siurrealistų kartoms.