Eisena I (2007)

Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Arūnas Rutkus

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Arūnas Rutkus geriausiai žinomas kaip figuratyvinės tapybos atstovas, išgarsėjęs subtiliais, paslaptingais moterų atvaizdais. Pats autorius sako, kad jam moteris - gražiausias Dievo kūrinys ir iš tiesų jo vaizduojamos moterys lyg deivės - nepasiekiamos, tolimos, neperprantamos, ne šio pasaulio gyventojos. Tą simbolizuoja slepiamas žvilgsnis, dažnai nusuktos, pridengtos ar užmerktos akys. Dailininko kūrybinis stilius poetiškas, siurrealistinis. Kaip teigia autorius, didžiausią įtaką jam kaip kūrėjui padarė senieji renesanso meistrai ir siurrealistai. Iš pirmųjų dailininkas perėmė grožio supratimą ir tobulą techniką, iš antrųjų - gilesnį žvilgsnį, peržengiantį realybės ribas.

Kartu galerijoje pristatomi ir nauji autoriaus kūriniai, krypstantys į abstrakciją. Kaip ir figūratyvinėje tapyboje, jie panašėja į vizijas, sapno fragmentus, tik čia jau neiškyla aiškiai atpažįstama figūra. Dailininkas iš nėrinių raštų, šviesos ir šešėlio konstruoja abstrakčias formas, tarsi tirpstančias rūke. Dailininkas sako, kad kurdamas mėgsta leistis nešamas pajautimo, leisdamas teptukui judėti pačiam ir per daug proceso sąmoningai nekontroliuodamas. Tą patį šiuo atveju turėtų padaryti ir žiūrovas - leistis įtraukiamas paveikslo, pasinaudoti pavadinimu kaip kelrodžiu.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad beveik visus Arūno Rutkaus paveikslus puošia autoriniai rėmai, pratęsiantys meninį sumanymą.

Arūnas Rutkus gimė 1961 m. Vilniuje, Lietuvoje. 1985 m. baigė monumentaliosios tapybos (freska, mozaika) studijas Lietuvos dailės akademijoje. Menininkas savo darbus eksponavo daugiau nei 50-yje personalinių ir grupinių parodų visame pasaulyje, įskaitant:

- Art En Capital, Grand Palais (Paryžius, Prancūzija)

- Salon de SNBA, Carrousel du Louvre (Paryžius, Prancūzija)

- Ketvirtoji Peterburgo Bienalė "Spatia Nova" (Sankt Peterburgas, Rusija)

- European Painting, Šardžos meno muziejus (Šardža, Jungtiniai Arabų Emyratai)

- Tarptautinio valiutos fondo Meno asociacijos galerija (Vašingtonas, JAV)

Arūno Rutkaus kūrinių galima rasti muziejuose, galerijose ir privačiose kolekcijose visame pasaulyje. Šardžos (JAE) šeichas yra įsigijęs menininko paveikslą pavadinimu "Žirgas", kurį padovanojo Šardžos muziejui (JAE). NBA žvaigždės Arvydas Sabonis ir Šarūnas Marčiulionis savo meno kolekcijose turi Arūno Rutkaus darbų (A. Saboniui priklauso penkiasdešimties Arūno Rutkaus meno kūrinių kolekcija). Menininko paveikslas pavadinimu "Lapas" priklauso dainininkui Sting.

Arūnas Rutkus nuo 2017 m. kasmet savo kūrinius aukoja Caudwell Children UK ir Amber Lounge Monaco labdaros aukcionams.

Arūnas Rutkus žinomas ir kaip kino režisierius, kurio trumpametražis filmas Milano trumpametražių filmų festivalyje 2016 m. pelnė specialųjį žiuri prizą "Fragrances in Motion" apdovanojimuose, o jo režisuotas klipas "Happyendless" dainai "No Tomorrow" 2008 m. laimėjo MTV Fresh apdovanojimą.

Arūnas Rutkus nuo 1995 m. yra Lietuvos dailininkų sąjungos narys, 2012 m. buvo priimtas į Prancūzijos Nacionalinę meno asociaciją (Société Nationale des Beaux Arts (SNBA)).

Dabartiniai autoriai

Dabartiniai autoriai