Self-portrait (1908)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Ramón Casas

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Ramonas Casas i Carbó buvo katalonų menininkas. Išgyvendamas audringą gimtosios Barselonos istorijos laikotarpį, jis buvo žinomas kaip portretistas, piešęs Barselonos, Paryžiaus, Madrido ir kitų intelektualinį, ekonominį ir politinį elitą. Jis taip pat buvo žinomas dėl savo paveikslų, vaizduojančių minios scenas – nuo publikos bulių kautynėse, egzekucijos susirinkimo iki riaušininkų Barselonos gatvėse (El garrot). Taip pat buvo grafikos dizaineris, jo plakatai ir atvirukai padėjo apibūdinti Katalonijos meno judėjimą, žinomą kaip modernizmas.