A tried watch-dog who will be retained (1901)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - John Samuel Pughe

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Johnas Samuelis Pughe'as buvo Velse gimęs amerikiečių politinis karikatūristas, geriausiai žinomas dėl iliustracijų žurnalui „Puck“.

Johnas Samuelis Pughe'as gimė Dolgelley mieste, Merionethšyro grafystėje, Velse, o į Ameriką jį atvežė tėvai, kai jam buvo dveji metai. Jis studijavo meną Cooper Sąjungoje.

Jaunystėje J. S. Pughe'as iliustravo naujienas „New York Recorder“, „Brooklyn Life“ ir „Brooklyn World“ leidimui. Jis pradėjo dirbti Puck žurnale 1894 m. Jis buvo nuolatinis žurnalo darbuotojas iki paskutinio jų animacinio filmo 1908 m. gruodžio mėn.

Pughe'as mirė 1909 m., būdamas 38 metų, Lakehurste, Naujajame Džersyje, kur keletą mėnesių praleido siekdamas pagerinti savo sveikatą.