Boulevard Héloïse (Argenteuil_1872)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Alfred Sisley

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Alfredas Sisley (1839–1899), anglų menininkas impresionistas, garsėjo kvapą gniaužiančiais impresionistiniais peizažais. 1839 m. turtingoje Paryžiaus šeimoje gimęs Sisley didžiąją gyvenimo dalį praleido Prancūzijoje. Nepaisant to, kad iš jo buvo tikimasi karejeros komercijos srityje, jis maištavo ir savo aistrą tapybai tęsė kaip tapytojas-mėgėjas Charleso Gleyre'o studijoje, kur susidraugavo su menininkais Claude'u Monet ir Pierre'u-Auguste'u Renoiru. Finansiniai jo šeimos praradimai per Prancūzijos ir Vokietijos karą paskatino Sisley padaryti karjerą iš savo meno, nors dėl to jis pats patyrė finansinių sunkumų. Tik po jo mirties 1899 m. buvo pripažinta tikroji jo darbų vertė.