Erik Edelfelt Lapsena (1898)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Albert Edelfelt

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Albertas Edelfeltas (1854-1905) buvo garsus suomių dailininkas. Jis nuo mažens domėjosi tapyba ir piešimu bei toliau studijavo Karališkojoje dailės akademijoje Antverpente, Belgijoje. Po studijų persikėlė į Paryžių ir tapo žymia Paryžiaus meno scenos figūra. Edelfelto paveikslai dažniausiai buvo įkvėpti istorijos, jis meistriškai užfiksavo epochos emocijas ir atmosferą. Jis taip pat buvo žinomas dėl savo išskirtinio portreto, kurį jis atliko tiksliai ir skirdamas itin didelį dėmesį detalėms. Edelfeltas mirė 1905 m. rugpjūčio 18 d. Porvoo mieste, Suomijoje, tačiau jo palikimas tebegyvena. Jo darbai buvo eksponuojami visame pasaulyje didžiosiose galerijose ir muziejuose, jis laikomas vienu garsiausių visų laikų suomių menininkų.