Woman Reading (1880)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Edouard Manet

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Édouardas Manet (1832–1883) – prancūzų tapytojas modernistas ir vienas pirmųjų XIX a. menininkų, tapusių šiuolaikinį gyvenimą. Jo impresionistiniam stiliui būdingi palyginti nedideli ir ploni teptuko potėpiai, pabrėžiantys šviesos vaizdavimą. Manetas kartu su Claude'u Monet, Edgaru Degas ir Pierre'u-Auguste'u Renoiru buvo vienas pagrindinių menininkų, pereinančių nuo realizmo prie impresionizmo. Tačiau jis priešinosi įtraukimui į vieną konkretų tapybos stilių ir savo darbus pristatė tik Paryžiaus salone, o ne impresionistinėse parodose. Ankstyvieji jo darbai „Pietūs ant žolės“ ir “Olimpija” buvo labai kontroversiškai sutikti visuomenės ir kėlė didelius ginčus tarp meno gerbėjų.