The Story Book (1877)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - William Bouguereau

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

William-Adolphe Bouguereau buvo prancūzų akademinis dailininkas. Realistinio žanro paveiksluose jis naudojo mitologines temas, moderniai interpretuodamas klasikines temas, akcentuodamas moters žmogaus kūną. Per savo gyvenimą jis sulaukė didelio populiarumo Prancūzijoje ir JAV, buvo apdovanotas daugybe oficialių pagyrimų ir savo darbus pardavė už aukščiausias kainas. Dvidešimtojo amžiaus pradžioje Bouguereau ir jo menas dingo iš visuomenės dėmesio, iš dalies dėl besikeičiančio jos meninio skonio. Devintajame dešimtmetyje atgijus susidomėjimui figūrine tapyba, Bouguereau ir jo darbai buvo atrasti iš naujo. Jis baigė 822 žinomus paveikslus, tačiau daugelio jų buvimo vieta vis dar nežinoma.