Egyptian Woman with Earrings (between 1890 and 1891)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - John Singer Sargent

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Florencijoje amerikiečių emigrantų tėvų šeimoje gimęs Johnas Singeris Sargentas (1856–1925) laikomas pirmaujančiu Edvardo epochos portretų tapytoju Europoje. Jis įgijo išsilavinimą ir Accademia delle Belle Arti, ir Paryžiaus École des Beaux Arts. Būdamas Paryžiuje, vadovaujamas Emilio-Auguste'o Caroluso-Durano, portretisto ir freskos meistro, Sargentas išmoko tapyti tiesiai iš stebėjimo, prieš tai nebraižydamas eskizų. Sargentas sukūrė daugiau nei 2900 paveikslų, daugiausia portretų ir peizažų iš kelionių per Atlantą, Europą, Artimuosius Rytus ir Ameriką.