Prometheus Bound (1618)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Peter Paul Rubens

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Seras Peteris Paulas Rubensas buvo flamandų menininkas ir diplomatas iš Brabanto kunigaikštystės Pietų Nyderlanduose (šiuolaikinėje Belgijoje). Jis laikomas įtakingiausiu flamandų baroko tradicijos menininku. Itin įtemptos Rubenso kompozicijos atspindi eruditiškus klasikinės ir krikščioniškos istorijos aspektus. Jo unikalus ir nepaprastai populiarus baroko stilius pabrėžė judesį, spalvas ir jausmingumą, kuris sekė betarpišką, dramatišką meninį stilių, propaguotą kontrreformacijos metu. Rubensas buvo tapytojas, kūręs altorių, portretų, peizažų ir istorijos paveikslus mitologinėmis ir alegorinėmis temomis. Jis taip pat buvo produktyvus flamandų gobelenų dirbtuvių karikatūrų ir Antverpeno leidyklų fasonų dizaineris.