Street Corner in Dresden (Strassenecke Dresden) (1909)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Ernst Ludwig Kirchner

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Ernstas Ludwigas Kirchneris (1880–1938) buvo vienas svarbiausių vokiečių ekspresionistų tapytojų. Jis buvo 1905 m. Drezdene susikūrusios vokiečių ekspresionistų grupės Die Brücke įkūrėjas. Die Brücke ir Kirchner įkvėpimo sėmėsi iš Vincento Van Gogho ir Edvardo Muncho, taip pat iš Afrikos ir Okeanijos meno. Jie naudojo medžio blokelių spausdinimą kaip priemonę, norėdami parodyti savo išskirtinį stilių: plokščius, nerealius vaizdus su ryškiomis spalvomis. Kirchnerio kūriniuose pasikartojančios temos buvo egzotiškos kultūros, tolimi peizažai, autoportretai, šokėjai ir Berlyno gatvės gyvenimas. Jo paveikslai ir spaudiniai įtikinamai vaizdavo ne Europos kultūras, nepaisant to, kad jis niekada nebuvo iškeliavęs už Europos ribų.