College Rowing Club

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Edward Penfield

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Edwardas Penfieldas (1866-1925) buvo įtakingas amerikiečių plakatų dailininkas, laikomas Amerikos plakatų judėjimo tėvu. Jis dirbo meno redaktoriumi žurnaluose „Harper's Weekly“, „Monthly“ ir „Harper's Bazaar“, kur daugiau nei septynerius metus kūrė plakatus, reklamuojančius kiekvieną žurnalo numerį. Jo menas buvo avangardinis, įkvėptas japoniškų ukiyo-e blokų spaudinių, Henri de Toulouse-Lautreco figūrų piešinių, Jules'o Chéret ir kitų šiuolaikinių menininkų spalvotų litografijų. Jis sukūrė supaprastintas kasdienio gyvenimo scenas sodriomis spalvomis, vaizdavimo objektais pasirinkdamas arklius, kates, sportą ir moterų madą.