The Road To Copenhagen From Kastrup

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Theodor Philipsen

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Teodoras Esbernas Philipsenas (1840–1920) buvo danų tapytojas, žinomas dėl savo peizažų, gyvūnų portretų ir mažų vaško bei molio figūrėlių. Jis buvo žymus Danijos meno veikėjas ir buvo ypač populiarus dėl savo meistriškų Danijos kaimo ir gyvūnų vaizdų. Jis ypač įgudusiai fiksavo kaimo peizažų nuotaiką ir atmosferą, dažnai dirbdavo plenere, o jo paveikslai alsuoja šviesos ir judesio pojūčiu. Philipseno gyvūnų portretai taip pat žinomi dėl savo tikroviškumo – paveiksluose gyvūnai atrodo ir jaučiasi gyvi. Jis aktyviai dalyvavo Danijos meno asociacijoje ir priklausė tapytojų grupei, vadinamai Fynboerne arba Funen Painters, kuri buvo Danijos menininkų, garsėjusių savo peizažais ir žanrinėmis scenomis, draugija.