The Briar Rose Series - Study For 'The Garden Court'

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Edward Burne Jones

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Seras Edwardas Burne-Jonesas (1833-1898) buvo britų dizaineris ir Viktorijos laikų tapytojas. Jis gimė Birmingeme paveikslų rėmintojo šeimoje. Jis ketino tapti ministru ir studijavo teologiją Oksforde. Tačiau jo gyvenimas pasisuko kita linkme, kai susipažino su Williamu Morrisu. Kartu jie subūrė Broliją – draugiją, garbinančią viduramžių poetus ir architektūrą. Jie abu kartu dirbo keliuose Morris & Co projektuose. Burne-Jones kompanijai sukūrė gobelenus, papuošalus, skulptūras, keramiką, baldus ir vitražus. Jo meno kūriniai tikrai užfiksavo XIX amžiaus ir meno bei amatų judėjimo dvasią. Pastaraisiais dešimtmečiais jo menas atgimsta ir tapo vienu brangiausių aukcione parduodamų meno kūrinių.