The Woodcutter I, 1910 - 1911

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Helene Schjerfbeck

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Helena Schjerfbeck (1862-1946) buvo suomių tapytoja ir viena reikšmingiausių šalies menininkių. Helsinkyje gimusi Schjerfbeck meninį išsilavinimą pradėjo dar būdama jauna ir greitai išsiugdė tapytojos įgūdžius. Netrukus ji sulaukė pripažinimo už realistiškus moterų ir vaikų portretus, kuriems būdingas intymumo ir melancholijos jausmas. Po studijų Paryžiuje, 1880-ųjų pabaigoje ir 1890-ųjų pradžioje Schjerfbeck grįžo į Suomiją ir pradėjo eksperimentuoti su modernesniais stiliais bei technikomis. Ji tapo pagrindine Suomijos meno scenos figūra ir reguliariai eksponavo savo darbus visoje šalyje.