The Rock Of Salvation

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Samuel Colman

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Samuelis Colmanas (1832-1920) buvo amerikiečių dizaineris, tapytojas ir rašytojas, geriausiai žinomas dėl savo paveikslų su Hudsono upės motyvais. XIX a. Niujorko knygyno savininko sūnui nuo pat pirmųjų dienų įtaką darė meninė klientūra, traukė gilintis į meno pasaulį. Jis lankė Hudson River mokyklą, kurioje buvo globojamas savo mokytojos Asher Durand. Jis buvo vienas iš Amerikos akvarelės draugijos įkūrėjų ir pirmasis prezidentas, taip pat aistringas keliautojas, tyrinėjantis Prancūziją, Ispaniją ir Viduržemio jūrą. Jo kelionės įkvėpė jo gražių užsienio kraštovaizdžių kūrinius.