Eggplants

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Charles Demuth

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Charlesas Demutas (1883-1935) buvo vienas žymiausių Amerikos modernizmo eros menininkų. Pasižymėjo akvarelės ir kubiniais architektūriniais paveikslais. Demutas studijavo meną Académie Julian Paryžiuje, kur jis buvo priimtas į avangardinio meno sceną ir susitiko su kitais Amerikos kubizmo menininkais, tokiais kaip Marsdenas Hartley. Jo akvarelės figūros yra nesvarios ir siurrealistiškos, pasižyminčios jautriu linijiniu stiliumi, kuria jis iliustravo pjeses ir romanus, tokius kaip Emilio Zolos „Nana“.  Vėliau Demutas panaudojo kubistinę techniką, pramonines gamyklas dažydamas sudėtingomis struktūrinėmis plokštumomis, todėl jis tapo preciziško judėjimo pradininku.