Erškėčiuotas Karalius

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Alina Kvedarauskienė

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Dailininkė, kiek save pamena,  nuolat piešdavo. Nuo vaikystės ją ypač domino žmonių veidai, mėgo piešti portretus. 

1962 metais baigė Kauno dailės mokyklą, įstojo į tuometinį Vilniaus dailės institutą grafikos fakultetą ir 1968 metais jį baigė,  įgijusi knygų iliustravimo specialybę. 

Alinos iliustracijos buvo publikuojamos žurnale “Nemunas”, ji kūrė plakatus spektakliams, iliustravo  pedagogines knygas bei pati dirbo pedagoginį darbą – ugdė jaunuosius menininkus dailės mokykloje. Greta šių darbų autorė nuolat tapė pati.  Išbandė įvairias tapymo technikas, tačiau labiausiai  rankai paklūsta pastelė.  Autorės darbai patraukia ir žavi susikaupimo gelme,  slėpinio pojūčiu, autentišku krikščionišku religingumu ir dvasinių patirčių atspindžiais.  Subtilu, sakralu, ikonografiška  – šiuolaikinėje dailės perspektyvoje tai pakankamai retai sutinkami apibūdinimai, todėl Alinos darbai  daro įspūdį ir atliepia ne vieno žmogaus vidines patirtis. Menininkė jautriais potėpiais tapo dvasinę tikrovę,  nevengdama  kančios ir liūdesio patirties, tačiau , visa panardindama į  antgamtės šviesą, liudija viltį, tikėjimą, prasmę, švelnumą. 

Ikonografiški paveikslai,  būdami pakankamai statiški savo išraiška, vidiniu turiniu kviečia į įsižiūrėjimą ir gyvą dialogą - siunčia žinią. Nešdami vidinę žinią, autorės darbai yra iškeliavę į įvairias šalis – Lenkiją, Šveicariją, Australiją, Kolumbiją, Jungtines Amerikos Valstijas. Lietuvoje autorė yra dalyvavusi ne vienoje parodoje su kitais autoriais, surengusi dvi personalines parodas “Tikiu” ir “Ieškau Tavo Veido”. Savo darbų yra padovanojusi Kauno kunigų seminarijai, Marijos radijui, draugams. Pastelės technika tapyti Alinos paveikslai yra labai tinkami reprodukcijoms, tad kokybiška paveikslo reprodukcija patikimai perteikia vidinę paveiklslo žinią tiems, kurie pasirengę ją išgirsti.

Dabartiniai autoriai

Dabartiniai autoriai