The Letter

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Mary Cassatt

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Mary Stevenson Cassatt buvo amerikiečių tapytoja. Ji gimė Alegheny mieste, Pensilvanijoje (dabar Pitsburgo šiaurinės pusės dalis), tačiau didžiąją dalį savo gyvenimo gyveno Prancūzijoje, kur draugavo su Edgar Degas ir eksponavo savo darbus su impresionistais. Cassatt dažnai kūrė socialinio ir privataus moterų gyvenimo vaizdus, ​​ypatingą dėmesį skirdama intymiems motinų ir vaikų ryšiams.

Gustave Geffroy apibūdino ją kaip vieną iš impresionizmo „les trois grandes dames“ (trijų didžiųjų damų) kartu su Marie Bracquemond ir Berthe Morisot. 1879 m. Diego Martelli palygino ją su Degas, nes jiedu siekė vaizduoti judesį, šviesą ir dizainą moderniausia prasme.