Keturios

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Arūnas Vilkevičius

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Arūnas Vilkevičius yra savamokslis menininkas liejantis akvarele bei kuriantis vienetinius klasikinius baldus.

Pastaruosius daugiau nei 30 metų jo aistra buvo klasikinių baldų ir dekoro elementų iš medžio kūrimas bei gamyba. Jo mėgstamiausias stilius - Art Nouveau, kuriame dominuoja gamta - medžiai, gėles, paukščiai ir iš pirmo žvilgsnio nesibaigiančios banguotos linijos. Arūno kūryboje ryšys su gamta vaidina labai svarbų vaidmenį. 

Vaikystėje, kaip ir daugelis vaikų, Arūnas mėgo piešti ir tapyti. Menininkas užaugo Užupyje, todėl Užupio ir viso Vilniaus senamiesčio gatvės, bažnyčios, Vilnelė ir ją supanti gamta buvo jo “modeliai”.  Jau tada jo siela troško kūrybos ir degė begaliniu noru jį supantį pasaulį ir sukeltus jausmus bei emocijas perkelti ant drobės ar popieriaus. Bet kaip jis pats sako – tada tai buvo tiesiog vaikystės hobis. 

Lieti akvarele Arūnas pradėjo 2016 metais. Tiesiog gyvenimas paįvairino kasdienybę tam tikrais įvykiais – atėjo laikas sustoti, paklausyti savo vidinio balso, kuris ir pašnabždėjo, kad metas didesniems iššūkiams… Taip šalia baldų kūrybos pamažu, nedrąsiai, atsirado tapyba akvarele. Būtent akvarelė ir jos kaprizingumas, praktiškai nepaliekantis vietos klaidoms, bei tuo pačiu jos lengvumas ir neribotumas tapo Arūno nauja jo meninės saviraiškos priemone. 

Autorius atvirai prisipažįsta, kad nors jam ši kelionė išvien su akvarele yra pilna baimių, bandymų, ieškojimų, pokalbių, menininkams labai gerai pažįstamų nusivylimų savimi, ieškant tobulybės, būtent ji, akvarelė, suteikia jo kūrybai ir gyvenimui pilnatvę, savęs ir jį supančios aplinkos bei žmonių pažinimą ir supratimą kad tobulybės tiesiog nėra...

Arūnas kuria realistinį meną – jo kūriniai reikalauja daug darbo valandų, todėl dažniausiai jis kuria naudodamas savo pačio sukurtas ir darytas nuotraukas. 

Menininko darbai kol kas mažai pažįstami Lietuvos meno mylėtojams, nors jis yra gana dažnas tarptautinių meno renginių ir konkursų dalyvis bei prizinių apdovanojimų laimėtojas. Jo darbai nuo 2018 kasmet buvo apdovanoti aukščiausiais laimėjimais Amerikos meno apdovanojimuose, 2019 ir 2020 metais jis dalyvavo tarptautinėje akvarelistų parodoje/festivalyje Fabriano in Acquarello (Italija) ir jo darbas „Rudens simfonija” atrinktas į keliaujančią festivalio parodą bei šiuo metu eksponuojamas Fabriano akvarelės muziejuje. Arūnas taip pat yra pasaulinio lygio 14 ir 15 realistinio meno konkursų, kuriuos organizuoja Tarptautinis ARC salonas (International ARC Salon Competition) finalininkas, jo darbas „Rasa...The Moment...” išspausdintas 14-ame ARC Salono kataloge.  Menininkas nuo 2020 metų yra Pasaulinės meno akademijos (Mondial Art Academia, Prancūzija) narys bei bei akademijos organizuoto konkurso 2021 metais bronzos medalio laimėtojas už darbą “Minčių sūkuryje”. Meninkas nuolat ieškodamas iššūkių 2021 metais dalyvavo Australijoje organizuotame miniatiurų konkurse su darbus “Žvilgsnis” (25mm x 38mm) ir buvo apdovanotas pagrindiniu Best in Show prizu. Arūno darbai 2021 ir 2022 metais išspausdinti meno kataloge Guía de Arte "LEONARDO" (Ispanija), jam suteikti Tarptautinio akvarelės meistrų aljanso (IMWA – International Masters of Watercolour Alliance) meistriškumo apdovanojimai. Autorius 2017 ir 2022 metais surengė personalines savo darbų parodas Vilniuje, jo darbai ekponuoti meno galerijose Suomijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Slovenijoje, Italijoje.

Giclée kokybės spauda

59x80 cm

35,00 €