Orchideae–Denusblumen

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Ernst Haeckel

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Ernstas Haeckelis (1834-1919) buvo vokiečių biologas, gamtininkas, menininkas, filosofas ir gydytojas, kuris visą gyvenimą tyrinėjo florą ir fauną nuo aukščiausių kalnų viršūnių iki giliausių vandenynų. Kaip aistringas Darvino teorijų šalininkas ir gynėjas jis parašė filosofinius traktatus, įgijo daktaro laipsnį zoologijoje ir sukūrė mokslo terminus, kurie šiandien prasiskverbia į kasdienę kalbą, pavyzdžiui, ekologiją ir kamienines ląsteles.

Kaip ir gamtos mokslininkas Aleksandras von Humboldtas, Haeckelis norėjo ne tik atrasti, bet ir paaiškinti. Tuo tikslu jis padarė šimtus išsamių savo tyrimų rezultatų piešinių, akvarelių ir eskizų, kuriuos XIX – XX a. paskelbė keliuose tomuose, įskaitant daugybę biologinių jūrų monografijų ir nuostabių gamtos meno formų, kurias galima vertinti kaip jo gyvenimo darbų santrauką.


Spaudiniai buvo svarbūs ne tik gamtos tyrimams, bet ir turėjo įtakos XX amžiaus menininkų ir architektų kartoms, ypač Art Nouveau atstovams.