Armor

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Odilon Redon

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

XIX a. pb. – XX a. pr. prancūzų tapytojas, grafikas, dekoratorius, vienas žymiausių dailininkų - simbolistų. Karjeros pradžioje, prieš ir po Prancūzijos ir Prūsijos karo, jis dirbo beveik vien tik anglies ir litografijos srityse - šie darbai vadinami "Noirs".

1890-aisiais jis pradėjo dirbti pastelėmis ir aliejumi, ir tai greitai tapo jo mėgstamiausia terpe. Po 1900 m. visiškai atsisakė ankstesnio „Noirs“ stiliaus. Jis taip pat labai domėjosi induistų ir budistų religija ir kultūra, kurios vis labiau pasireiškė jo kūryboje.

Šiandien jis galbūt geriausiai žinomas dėl „svajingų“ paveikslų, sukurtų XX a. pirmame dešimtmetyje, kuriuos stipriai įkvėpė japonų menas. Juos kuriant autorius daugiausiai įkvėpimo sėmėsi iš gamtos, bei stipriai žaidė su abstrakcija. Jis laikomas tiek dadaizmo, tiek siurrealizmo pirmtaku.