Three Beautiful Horses

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Danguolė Šerstinskaja

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Danguolė Šerstinskaja piešti pradėjo ankstyvoje vaikystėje. Nuo mažumės mėgusi gyvūnus, ji augo nepaliestos, tikros gamtos apsuptyje, kuri išugdė šį subtilų, gilų, rafinuotą bei jausmingą ryšį, vėliau peraugusį į pagrindines dailininkės menines aspiracijas. Menininkė iškelia gyvūnus į tokią šviesą, kurioje jie tampa vieninteliu subjektu, ties kuriuo ir sukasi visa istorija. Visą gyvenimą Danguolę menas lydėjo įvairiomis formomis: nuo įgūdžių realizavimo akademiniame piešime iki impresionizmo tapyboje. Galiausiai ji atrado ir išvystė retą techniką, kuri tobulai dera su autorės meniniu troškimu tiksliai, jausmingai ir efektyviai atvaizduoti žmones bei gyvūnus. Technika, kurią naudoja dailininkė, remiasi daugiasluoksniškumu sausu teptuku aliejinius dažus tepant ant popieriaus, tokiu būdu gimsta meno kūrinys, turtingas tonais, šešėliais, hiperrealistiškomis detalėmis ir kontrastais, dėl kurių paveikslai tampa sunkiai atskiriami nuo fotografijos. 
Užsienyje dailininkę jau įvertino žymiausios meno galerijos, net 32 kartus menininkė apdovanota "American Art Awards" konkurse, 2018 metais laimėjo pagrindinį Masterpiece prizą. Danguolės darbai buvo eksponuojami Ispanijos, Italijos, Amerikos, Norvegijos galerijose, bei publikuojami spaudoje. 

Menininkė yra šių meno organizacijų narė:

"International Guild Of Realism" (JAV), Mondial Art Academia (Prancūzija), "The Society Of Animal Artists" (JAV)

Dabartiniai autoriai

Dabartiniai autoriai