Laiko pojūtis

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Mindaugas Pupelis

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Baigęs bakalauro ir magistro studijas Vilniaus Dailės Akademijoje.

Paveikslų idėjos atsiranda stebint savo paties aplinką ir tada nuvagiant detales iš jos. Šios detalės dažniau susiranda mane pačios ir tada suprantu, kad taip, čia turi būti man svarbu, o momento ir detalės svarbumą suprantu tik daug vėliau. Personažai esantys paveiksluose dažnai paveikti kasdienės melancholijos ir neskubėdami būna su savimi.

Neprisirišu prie vienos technikos ir vienos priemonės. Pastebėjau, kad natūraliai ieškau vis kitokių būdų save išreikšti per tapybą, todėl ir patys paveikslai gan dažnai atrodo skirtingai. Dažnai tame pačiame kūrinyje aliejinę tapyba jungiu su akriliniais ar purškiamais dažais, o kai kada – ir markeriais. Kone kiekviename darbe dominuoja figūrinė kompozicija su dideliais vienspalviais plotais. Taip tarsi sujungiamos dvi ganėtinai skirtingos meno kryptys – molbertinė tapyba ir gatvės menas (angl. street art). Daugumai kūrinių būdinga kontūrinė linija ir ryški kontrastuojanti spalvų paletė.