Pumpuras

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Saulius Leviška

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Ikimokyklinės vaikystės žaislai – spalvoti pieštukai - kažkodėl turėjo daugiausia magiškos traukos galių. Retai juos paleisdavau iš rankų. Jie greičiausia ir bus nuvedę į vaikų dailės mokyklą. 4 metai ten prabėgo lyg akimirka ir nepaliko abejonių , kad vienaip ar kitaip gyvenimas bus susijęs su menu.

Kai atėjo laikas rinktis pagrindinį mokslą, neabejodamas pasirinkau universiteto menų fakultetą (1981-1987) . Ir būdamas studentas, ir jau turėdamas diplomą daug tapiau, dalyvavau parodose savo mieste ir šalyje. Po to sekė ilga pertrauka- gyvenimas diktavo savo sąlygas. Po 20 metų vėl pajutau, kokie mieli teptukai.

Esu gimęs 1964 09 08 Šiaulių mieste, Lietuvoje. Čia ir gyvenu, kuriu. Su žmona Violeta turime dukterį Agnę ir sūnų Jokūbą.

Dabartiniai autoriai

Dabartiniai autoriai