Puistokuva Englannista (1921)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Alfred William Finch

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Alfredas Williamas Finchas (1854-1930) buvo neoimpresionistas, gimęs britų šeimoje Briuselyje, Belgijoje. Jo darbuose buvo naudojama spalvų paletė ir puantilizmo technika, kuria dalijosi ir kitos reikšmingos neoimpresionizmo judėjimo figūros, įskaitant Paulą Signacą, Camille'ą Pissarro ir Georges'ą Seurat. Finchas buvo vienas iš Les XX (Les Vingt) – dvidešimties Briuselyje įsikūrusios menininkų grupės, kuri metė iššūkį pasenusioms ir konservatyvioms meno tradicijoms ir akademizmui – įkūrėjų. Grupė rengė kasmetines meno parodas, kurios turėjo didelės įtakos neoimpresionizmo raidai. Vėlesniais savo gyvenimo metais Alfredas Williamas Finchas taip pat gamino keramiką, papuoštą jam pažįstamų neoimpresionizmo, menų ir amatų bei belgiška Art Nouveau stilių sinteze. Jo kūriniai pirmiausia vaizduoja gamtos ir Lamanšo pakrantės kraštovaizdžio grožį. Alfredas Williamas Finchas didžiąją savo meninės karjeros dalį praleido Helsinkyje, kur ir mirė 1930 m.