Portrait of Maria née Matejko GoIIchowska (1836-1917) (1882)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Jan Matejko

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Janas Alojzy Matejko buvo lenkų tapytojas, žymus XIX amžiaus istorijos tapybos atstovas, žinomas dėl Lenkijos istorijos esminių įvykių vaizdavimo. Jo darbai apima didelio masto aliejinius paveikslus, tokius kaip Rejtan (1866), Liublino unija (1869), Astronomas Kopernikas arba Pokalbiai su Dievu (1873) bei Žalgirio mūšis (1878). Jis buvo daugybės portretų, knygų pavidalo Lenkijos monarchų galerijos ir freskų Krokuvos Šv. Marijos bazilikoje autorius. Daugelis jį laiko žymiausiu lenkų tapytoju, o kartais ir Lenkijos „nacionaliniu tapytoju“.