Still life of fruit (1651)

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Adriaen van Utrecht

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Adriaenas van Utrechtas (1599 m - 1652 m) - flamandų tapytojas, daugiausia žinomas dėl natiurmortų. Jo paveiksluose pabrėžiama gausa, vaizduojant įvairius daiktus, vaisius, gėles ir negyvus medžiojamuosius gyvūnus. Taip pat nutapė nemažai gėlių natiurmortų. Jis nuolat bendradarbiavo su žymiausiais Antverpeno dailininkais, kurie buvo Petro Pauliaus Rubenso mokiniai arba asistentai, pavyzdžiui, Jokūbu Jordaensu, Deividu Tenjeru Jaunesniuoju, Erazmu Kvelinu II, Gerardu Seghersu, Teodoru Romboutsu, Abraomu van Diepenbeecku ir Tomu Villeboirsu Bosschertu.