Ką mes galime pasiūlyti menininkui?

Jeigu esate tapytojas, foto menininkas, skaitmeninio meno kūrėjas pasinaudokite mūsų galerijos pasiūlymu ir eksponuokite neribotą skaičių savo darbų visiškai nemokamai.

Reprodukcijos.lt moka komisinius autoriui už kiekvieną parduotą darbą ir atlieka visus spausdinimo, drobės aptempimo, pristatymo ir klientų aptarnavimo darbus.

Virtuali galerija internete dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus.

Informacija apie jus ir jūsų meno kūrinį, išversta į anglų kalba ir talpinama angliškoje mūsų parduotuvės versijoje, tampa pasiekiama ne tik potencialiems pirkėjams Lietuvoje, bet dėka mūsų ryšių ir partnerių tiek Europoje, tiek ir už Atlanto, – daugybei potencialių klientų visame pasaulyje.

Atminkite, mes stengiamės ir darome viską, kad Jūsų meno kūrinys pasiektų visuomenę ir savo namus, skirtingai negu įprastos galerijos, kuriose paveikslai tiesiog kabo ir laukia savo pirkėjų.

Mūsų pagrindiniai tikslai: Jūsų meną pristatyti visuomenei, padėti Jums išpopuliarėti ir gyventi tuo, ką geriausiai išmanote - menu! 

Atsiųskite keletą pavyzdinių darbų bei trumpą aprašymą el. paštu [email protected]. Pažiūrėję darbus su Jumis susisieksime.

Dėmesio! 

Reprodukcijos.lt menininkus atsirenka, tam, kad galėtume pasiūlyti tik pačius įdomiausius tapybos bei kitų meno sričių darbus.

Jeigu esate menininkas, štai kelios rekomendacijos, kurios padės būti priimtiems į mūsų galerijos menininkų gretas:

1. Jūsų istorija taip pat svarbi, kaip ir pats menas. Gera istorija padeda parduoti, o žmonėms, kurie nori įsigyti Jūsų darbą patinka žinoti, kad menininkas yra aistringas (gal ir šiek tiek pakvaišęs, jeigu norite) savo srities gerbėjas. 

2. Pasirūpinkite, kad darbai būtų nufotografuoti profesionaliai, be blizgesių ir nereikalingų detalių. Siųsdami mums kokybiškas nuotraukas parodote, kad kokybė Jums svarbu ir mes galėsime sėkmingai bendradarbiauti. 

3. Meno kūrinius, kurie patenka į mūsų galeriją, mato mūsų klientai iš viso pasaulio. Todėl labai prašome čia kelti tik pačius geriausius savo darbus. Tai yra erdvė Jūsų pačių geriausių darbų reprezantacijai, o ne, pavyzdžiui, skelbimų portalas.

Įrodykite, kad Jums, kaip ir mums, svarbu kokybė, o ne kiekybė.  Lauksime Jūsų laiškų!