Sports Et Divertissements, Tirage Sur Japan

Technika: Giclée kokybės spauda
Rekomenduoja laimingi klientai
Dydis
Užbaigimas

Aprašymas

Giclee kokybės spauda, originalo autorius - Charles Martin

Pristatymas

Reprodukcijas gaminame pagal užsakymą, tai užtrunka nuo 5 iki 7 darbo dienų.

Jas išsiunčiame kurjeriu, pristatymas užtrunka dar dvi darbo dienas.

Jeigu reprodukcija reikalinga anksčiau, susisiekite su mumis - dažniausiai galime rasti sprendimą ir pagaminti šiek tiek greičiau.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Grąžinimas

Taip, reprodukcijas grąžinti galima.

Jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime reprodukciją atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą!

Iš vieno kliento priimame ne daugiau dviejų grąžinimų - turėkite omenyje, kad gaminame reprodukcijas pagal užsakymą, todėl prašome rinktis atsakingai.

Pinigai už siuntimą nėra grąžinami.

Charles Martin (1884-1934) buvo Art Deco iliustratorius, grafinis menininkas, plakatų kūrėjas, mados dizaineris, teatro scenos ir kostiumų dizaineris iš Prancūzijos. Jis prisidėjo prie Prancūzijos mados žurnalų, tokių kaip "Gazette du Bon Ton", "Journal Des Dames et Des Modes" ir "Vogue", iliustracijomis.

Charles Martin buvo gerai žinomas dėl savo unikalaus stiliaus, kuris puikiai derino Art Deco estetiką su tradiciniais Prancūzijos dizaino elementais. Jo darbai pripažinti už jų eleganciją ir rafinuotumą, o Martin tapo vienu iš labiausiai pripažintų savo laikotarpio menininkų. Jis taip pat buvo žinomas dėl savo inovacijų mados dizaine, daug prisidėdamas prie to laikotarpio mados krypties formavimo.